U subotu u 17.30 sati Dinamo je na Makimiru dočekao Lokomotivu. U živoj utakmici 'plavima' je jedan gol bio dovoljan za slavlje...

Dinamo: Livaković - Pinto, Theophile, Perić, Šitum - Đira - Hajrović, Majer, Ivanušec, Atiemwen - Gavranović

Lokomotiva: Grbić - Moharrami, Petrak, Kolinger, Mersinaj - Jakić, Cokaj - Emerson, Tolić, Drožđek - Gluhaković

• +9
Hrvatski telekom Prva liga, 19. kolo, GNK Dinamo - NK Lokomotiva Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 88’

Majić ubacuje iz slobodnog udarca. Nitko nije uspio dirati loptu kojaje išla u okvir gola. Livaković je pratio akciju i pokupio je

• 84’

Majer je s oko osam metara pucao glavom, no ravno u Grbića

• 82’

Promjena u Dinamu. Gojak ulazi, Hajrović izlazi

• 81’

Promjena u Lokomotivi. Ulazi Majić, izlazi Tolić

• 73’

Promjena u Lokomotivi.Ulazi Tuci, izlazi Drožđek

• 68’

Promjena u Dinamu. Izlazi Pinto, ulazi Stojanović

• 66’

GOOOOL! Šitum je pucao glavom nakon ubacivanja, Grbić odbija loptu prema sredini. Tamo se našao Oršić i iz blizine doveo Dinamo u vodstvo

• 61’

Promjena u Dinamu. Izlazi Atiemwen, ulazi Oršić

• 57’

Velika prilika za Dinamo. Majer s desne strane ubacuje u sredinu. Tamo je u čistoj poziciji bio Atiemwen, no Grbić u zadnji tren izbija loptu prije Dinamova napadača