Rijeka je bolje krenula u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili u drugom poluvremenu golom Pjace iz penala (50'). Dinamo se nije predao i golovima Petkovića (76') i Hoxhe (89') su režirali spektakularni preokret za veliku pobjedu!

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Radeljić, Mitrović, Goda - Selahi - Pašalić, Fruk, Hodža, Pjaca - Ivanović

DINAMO: Nevistić - Bernauer, Theophile, Ristovski - Pierre-Gabriel, Mišić, Sučić, Vidović - Baturina - Petković, Kulenović

33. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 1:2 (Hoxha, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 1:1 (Petković, 75') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL.a, Rijeka - Dinamo 1:0 (Pjaca 11m, 50') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 0:0 (Udarac Pašalića, 42') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +38
Rijeka - Dinamo, SuperSport HNL, 5.5.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Rijeka se ne predaje! Odbila se lopta do Jankovića koji je silovito pucao, ali pogodio je vanjski dio mreže

• 90’

Igrat će se još najmanje sedam minuta sudačke nadoknade

• 89’

GOOOOOOL!! Kakva drama na Rujevici! Dinamo je poveo, Hoxha se sjurio u šesnaesterac i majstorski je pogodio za 2:1!

• 87’

Hoxha je ušao umjesto Baturine

• 81’

Velika prilika za Rijeku! Pašalić je uposlio Smolčića, koji je pucao glavom, ali stativa je spasila Dinamo

• 80’

Uff, ovo je mogao biti prekrasan gol! Janković je potegnuo kao iz topa, ali Nevistić je sjajno reagirao i obranio je udarac

• 75’

GOOOOOL!! Dinamo je izjendačio protiv Rijeke! Petković je pucao iz slobodnog udarca iz velike udaljenosti i zabio je jedan od golova sezone za 1:1!