Borussia Dortmund je bila opasnija momčad prvih sat vremena i svoju dobru igru su okrunili preko Hummelsa u 50. minuti. PSG je stvorio niz prilika, ali nisu uspjeli zabiti gol i rezultat je ostao 1:0 (2:0). Nijemci su s ovom pobjedom osigurali nastup u finalu Lige prvaka, spektakularan uspjeh Terzićeve momčadi

PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Beraldo, Mendes - Vitinha - Zaire-Emery, Fabian - Dembele, Mbappe, Ramos

BORUSSIA DORTMUND: Kobel - Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen - Can - Sabitzer, Brandt - Adeyemi, Füllkrug, Sancho

• +19
PSG - Borussia Dortmund, polufinale Lige prvaka (7.5.2024.) Izvor: EPA / Autor: YOAN VALAT
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

Novi promašaj PSG-a! Nakon opsade šesnaesterca Hakimi je sjajno spustio loptu Mbappeu, koji je s 11 metara silovito opalio ali Kobel je fenomenalnom obranom odbio loptu u prečku i u korner

• 83’

Nova sjajna šansa za PSG! Marquinhos je ispratio ubačaj, pucao je glavom i lopta je prohujala pored stative

• 80’

PSG napada, domaćini imaju sve manje vremena! Hakimi je proigrao Mbappe koji je pucao iz dobre pozicije, ali Kobel je odbio loptu u korner