Španjolska kraljica Letizia u petak je prisustvovala CongresFestu u Leónu, događanju organiziranom u sklopu Talent Toura zaklade Princesa de Girona
Na svečanost u Leonu španjolska kraljica Letizia stigla je u outfitu koji je po svim kriterijima oličenje njenog stila - otmjen, elegantan i iznimno udoban.
Naglasila vitku figuru
Kao i obično, kraljica Letizia privukla je pažnju svojim besprijekornim modnim izričajem. Za ovu priliku odabrala je elegantno odijelo s potpisom Caroline Herrere, koje je kombinirala s udobnim mokasinama i torbicom iste modne kuće.
Odijelo se isticalo ravnim, strogim linijama koje naglašavaju figuru, posebno kada je zakopčan s dva elegantna crna gumba, usklađena s jednostavnom majicom obogaćenom čipkom koju je nosila ispod sakoa.
Uskladila ga je s hlačama ravnih nogavica, koje su padale preko modela obuće kao stvorenog za nošenje od jutra do mraka.
Mokasinke na punu petu
Riječ je o mokasinkama na punu petu iz Massima Duttija; cipelama koje se nose u svim prigodama jer svaki stajling čine elegantnijim. Obožavane su i zbog toga što dodaju centimetre, a istovremeno su vrlo udobne, što ih čini velikim favoriti za nošenje iz dana u dan.
A upravo to čini i lijepa kraljica, koja ih je nosila i nekoliko dana ranije, usklađujući ih tada s lepršavim poslovnim hlačama u sivoj boji i bijelom košuljom.
Letizia je ovaj stajling upotpunila zlatnim naušnicama Gold & Roses s 18-karatnim zlatom te prstenom brenda Coreterno, a svemu je pridodala torbicu brenda Carolina Herrera, model Insignia.
LETIZIA OD ŠPANJOLSKE