ŠTO VI KAŽETE?

Ameri već znaju ishod susreta Brazil-Njemačka?!

08.07.2014 u 18:34

Temeljem dosadašnjih saznanja te uspoređivanjem kvalitete jedne i druge momčadi, američki je ESPN napravio simulaciju utakmice Brazila i Njemačke. Po njima, Nijemci pobjeđuju golom pri kraju utakmice

Kako su igrajući popularnu simulaciju nogometa izveli naši kolege s ESPN-a, njemačka bi reprezentacija trebala povesti desetak minuta prije kraja prvog poluvremena pogotkom Miroslava Klosea glavom na asistenciju Mesut Ozila.

U drugom će poluvremenu Brazil izjednačiti nakon sjajne solo dionice Oscara, ofenzivnog veznjaka Chelseaja, da bi samo nekoliko minuta prije kraja Thomas Muller pobjegao kompletnoj brazilskoj obrani i tako poentirao za 2:1 i konačnu njemačku pobjedu.

Tako bi Nijemci po rekordni osmi put zaigrali u finalu Svjetskog prvenstva, a Miroslav Klose postigao rekordni, 16 pogodak na Svjetskim prvenstvima. Nakon što pogledate ovaj zanimljiv simulacijski video, i vi nam recite koju momčad vidite u finalu!