Hrvatska je dobro otvorila utakmicu i nakon prvog poluvremena rezutat je bio 6:6. Barakude su odigrale jako loše treću četvrtinu gdje je Italija došla do velike prednosti koju je sačuvala do kraja susreta (14:11)

HRVATSKA: Bijač, Vrlić, Burić, Joković, Harkov, Bukić, Fatović, Lončar, Vukičević, Žuvela, Marinić Kragić, Biljaka, Popadić

ITALIJA: Del Lungo, Gianazza, Di Fulvio, Presciutti, Echenique, Fondelli, Di Somma, Velotto, Condemi, Renzuto, Iocchi Gratta, Nicosia

• 32'

32'

Kraj utakmice, Italije je slavila 14:11

• 32'

32'

Italija zove time-out, ali utakmica je gotova, Barakude su upisali prvi poraz na Olimpijskim igrama

• 31'

31'

Bukić prolazi i zabija za 14:11

• 29'

29'

Pogodak Vukičevića za 14:10

• 27'

27'

Nije dobro, raste prednost Italije! Di Fulvio opet zabija za plus 5

• 27'

27'

Nakon provjere VAR-a udarac Italije prije gola Fatovića je ipak priznat! To znači da se briše pogodak Hrvatske i rezultat je 13:9