• L.K.
  • Zadnja izmjena 20.06.2024 19:52
  • Objavljeno 20.06.2024 u 19:16
Engleska je rano povela golom Kanea u 18. minuti, ali Dansku to nije omelo, koja je nastavila napadati i svoju dobru igru su okrunili spektakularnim golom Hjulmanda (34'). U nastavku obje momčadi su imale svojih trenutaka ali nije bilo pogodaka i susret je završio 1:1

ENGLESKA: Schmeichel - Andersen, Christensen, Vestergaard - Mæhle, M. Hjulmand, Hojbjerg, Kristiansen - Eriksen - Wind, Hojlund

DANSKA: Pickford - Walker, Stones, Guehi, Trippier - Alexander-Arnold, Rice - Saka, Bellingham, Foden - Kane

• +29
Danska - Engleska, Euro (20.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: ABEDIN TAHERKENAREH
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 3 ninute sudačke nadoknade
  • 87'

87'

Hojbjerg je dobio žuti karton
  • 85'

85'

Uff, ovo je zamalo bio prekrasan gol za Dansku! Hojbjerg je potegnuo s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored stative
  • 82'

82'

Izlaze Eriksen i Hjulmand, a u igri su Nørgaard i Skov Olsen.
  • 71'

71'

Velika šansa za Englesku! Bellingham je sjajno proigrao Watkinsa koji je se sjurio u šesnaesterac i dobro je pucao po golu, ali Schmeichel je još bolje reagirao