Rijeka i Dinamo odigrali su odličan derbi na Rujevici u sklopu 12. kola HT Prve lige. U prvom poluvreme nu je Rijeka pomela Modre i otišla na odmor s tri gola prednosti, da bi se u drugom poluvremenu igrači Damira Krznara probudili i nakon dva jedanaesterca i gola Komnena Andrića vratili u utakmicu i uzeli važan bod na Rujevici

RIJEKA: Zlomislić - Escoval, Velkovski, Vukčević, Smolčić - Selahi, Murić, Pavičić, Vučkić - Ampem, Drmić

DINAMO: Livaković - Ristovski, Theophile, Lauritsen, Leovac - Mišić, Franjić - Ivanušec, Petković, Oršić - Čop

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • +23
Rijeka - Dinamo (12. kolo HT Prva liga) Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice!
  • 90'

90'

Sedam minute sudačke nadoknade će se još igrati na Rujevici
  • 89'

89'

Još jedna opasna situacija pred golom domaćina, nakon kornera Tolić je dobro ispratio ubačaj na drugoj stativi no nažalost za Modre nije bio precizan
  • 88'

88'

Dupla zamjena kod Rijeke, Liber i Obregon su ušli umjesto Pavičića i Drmića
  • 87'

87'

Franjić je našao Tolića koji je probao zabiti s ruba kaznenog prostora no obrana Rijeke to blokira i biti će korner za Modre
  • 82'

82'

Krznar radi još jednu zamjenu, Tolić je ušao umjesto Ivanušeca
  • 82'

82'

GOOOOOOOOL!!! Ristovski je ubacio loptu i Andrić je to sjajno ispratio i glavom zabio gol!
  • 75'

75'

Oršić je dobio žuti karton
  • 74'

74'

Ipak ništa od gola Dinama! Nakon asistencije VAR-a gol je poništen zbog prekšaja Ivanušeca
  • 74'

74'

GOOOOOOL!!! Ivanušec je odlično pucao no golman je dobro obranio i na odbijancu je bio najbrži Mislav Oršić!