Dinamo od 19 sati na Maksimiru igra protiv islandskog Valura u prvom pretkolu Lige prvaka. Utakmicu možete pratiti na HNTV (MAXtv) uz izravan prijenos na tportalu

DINAMO - VALUR

DINAMO: Zagorac - Stojanović, Lauritsen, Perić, Štefulj - Jakić - Majer, Ademi, Mišić, Menalo - Čop

VALUR: Halldorsson - Saevarsson, Hedlund, Ornarsson, Christiansen - H. Sigurdsson, Heimisson - Larusson, K. Sigurdsson, Tryggvasson - Pedersen

• +25
Dinamo - Valur, 1. pretkolo Lige prvaka, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • +7
Navijači na Maksimiru Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj. Dinamo je sve zakomplicirao, ali ipak slavio na Maksimiru.
  • 89'

89'

GOOOOLLLL!!! Ovo se može dogoditi samo Dinamu. Samo minutu nakon što su primili gol, Modri su primili i drugi. Lauritsen je pogodio sam sebe i dao Adolphsonu priliku za gol. Theophile - Catherine je probao spasiti, ali se samo ozlijedio.
  • 88'

88'

GOOOOLLLL!!! Valur je smanjio na 3:1. Iako je Zagorac obranio penal Sigurdssonu, lopta se opet odbila do njega i on je glavom ipak zabio. Iako su zabili na Maksimiru, to im neće značiti ništa više nego da su zabili doma jer od ove sezone nema više gola u gostima.
  • 87'

87'

Penal za Valur. Nepotrebno je sada Dinamo dao šasnu islandskom prvaku. Petar Stojanović je srušio napadača Valura i to je penal. Pucao je Sigurdsson, ali obranio mu je Zagorac.
  • 86'

86'

Izašao je Kristijan Jakić, a u igru je ušao Martin Baturina kojem je ovo debi u seniorima Dinama.
  • 82'

82'

Köhler je sada srušio Ademija u kaznenom prostoru, a sudac je dosudio penal za Dinamo, no golman gostiju je obranio Ademijev pokušaj s bijele točke.
  • 78'

78'

Islandski prvak je pokazao da može i on zaprijetiti. Pucao je dobro AdoAdolphsson, ali još bolje brani Zagorac.
  • 76'

76'

Dvostruka zamjena kod Valura. Izašli su Omarsson i Heimisson, a ušli Vall i Ormarsson.
  • 75'

75'

Izašli su Lovro Majer i Duje Čop, a ušli Marko Tolić i Sandro Kulenović.
  • 72'

72'

GOOOOL!!!! Dinamo vodi 3:0. Dinamo je složio brzu kontru koju je započeo i završio Arijan Ademi drugim svojim golom na utakmici.