pogledajte situaciju

Dinamo na korak do Lige prvaka; komičan autogol udvostručio vodstvo 'Plavih'!

28.08.2024 u 20:08

Dinamo će ove srijede odigrati uzvratnu utakmicu play-offa za Ligu prvaka. Modri dolaze u Baku s prednošću od 3:0.

Nakon nekoliko promašaja igrača Qarabaga, Dinamo je uspio iskoristiti svoju priliku i preko Marka Pjace doći do vodstva od 1:0, čime su povećali ukupni rezultat na, nadamo se nedostižnih, 4:0. Qarabag je i dalje pokušavao doći do pogotka, ali njihova nespretnost i Dinamova organizirana obrana onemogućili su ih u tome.

• +40
Qarabag - Dinamo (28.8.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL

Nekoliko minuta nakon Pjacinog gola, u 53. minuti, dogodila se situacija koja je dodatno osigurala Dinamovu prednost. Matheus Silva, igrač Qarabaga, nesretno je pogodio vlastitu mrežu, postigavši komičan autogol koji je udvostručio vodstvo Dinama na 2:0 u ovoj utakmici. Ukupni rezultat time je narastao na impresivnih 5:0, čime je Dinamo gotovo osigurao prolaz dalje u Ligi prvaka, stavljajući Qarabag u iznimno tešku poziciju.