liga prvaka

[VIDEO/FOTO] Luda utakmica na Maksimiru! Dinamo potvrdio mjesto u play-offu Lige prvaka, Ludogorec u jednom trenutku imao tri igrača manje, pogledajte festival golova!

DINAMO
4:2
LUDOGOREC
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 09.08.2022 22:18
  • Objavljeno 09.08.2022 u 18:43
Dinamo je u 4. pretkolu Lige prvaka. Drmić je zabio rani pogodak u 12. minuti, a par minuta poslije Yankov je zaradio crveni karton i Ludogorec je ostao s igračem manje. Modri su to kapitalizirali s pogocima Oršića. U nastavku gosti su smanjili prednost, ali Bugarska momčad je dobila još dva crvena i to je Čačićeva momčad kapitalizirala s pogotkom Petkovića pred kraj utakmice

DINAMO: Livaković - Ristovski, B. Šutalo, Perić, Ljubičić - Mišić, Ademi - Špikić, Baturina, Oršić - Drmić

LUDOGOREC: Sluga - Cicinho, Verdon, Plastun, Nedjalkov - Jankov, Piotrowski, Cafumana - Rick, Thiago, Despodov

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +27
NK Dinamo - NK Ludogorec, 3. pretkolo Lige prvaka, 9.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic