Teška pobjeda

Dinamov idući rival u LP-a jedva slavio nakon preokreta u zadnjim minutama protiv jedne od najslabijih ekipa lige

19.10.2024 u 19:35

Sljedeći suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, austrijski Salzburg u susretu je 10. kola domaćeg prvenstva na svom terenu svladao Altach s 2:1 preokretom u završnici.

Goste je u vodstvo doveo Fridrikas (59) i taj je rezultat vrijedio do 84. minute, no domaći su potom u samo dvije minute preko Konatea (84) i Baidooa (86) kreirali preokret.

Salzburg je četvrti na ljestvici sa 16 bodova, šest manje, ali i dvije utakmice manje od vodećeg Sturma koji je u gradskom derbiju svladao GAK s 5:2 (2:0), a mladi hrvatski reprezentativac Lovro Zvonarek je u toj pobjedi sudjelovao od 84. minute. Altach je predzadnji s osam, GAK zadnji s četiri boda. Salzburg i Dinamo igrat će u 3. kolu Lige prvaka u srijedu.