26.04.2014 u 21:48

• +5

Tudora zbog stalnih prigovora zaštitari udaljili s terena

Izvor: Pixsell / Autor: Marijan Sušenj

Slaven Belupo je sredio Hajduk 3:0, no pobjedu domaćih napadača zasjenilo je ponašanje Hajdukova stratega Igora Tudora

Hajdukov trener je poznat po temperamentnoim reakcijama na sudačke odluke, a tako je bilo i u Koprivnici. Igor Tudor je u 35. minuti nakon isključenja Avdije Vršajevića čak održao sastanak s igračima na terenu bez sankcija, a u 88. minuti mu je zaprešićki djelitelj pravde pokazao put u svlačionicu.

Tudor se čudio zašto je isključen, gestikulirao je i vikao te se vratio natrag na klupu. Sudac ga je nekoliko puta pozivao da napusti teren, prolazile su minute, a mladi stručnjak je i dalje prkosio. I tako sve dok nisu po njega došli zaštitari i maknuli ga.

Ružan završetak jedne sjajne utakmice u kojoj smo mogli vidjeti kako je Slaven Belupo brzim kontrama kaznio brojne Hajdukove promašaje.

'Da nema smisla pričati o nogometu, jer će opet pričati o Tudoru, kao on opet laje. Isključio me jer sam prešao liniju u 87., a ja bih to nazvao iživljavanjem', rekao je Tudor čiju cijelu izjavu možete pogledati u dolje priloženom videu.