fantastična partija hrvata

Fenomenalni Hezonja briljirao u uvjerljivoj pobjedi Reala

27.10.2024 u 15:00

Košarkaši Real Madrida nastavili su seriju pobjeda u španjolskoj ACB ligi nakon slabijeg otvaranja sezone. U petom kolu uvjerljivo su savladali Manresu rezultatom 86:61.

Već nakon prvog poluvremena sve je bilo jasno – Real je dominirao i ostvario veliku prednost. Na poluvremenu je rezultat glasio 47:21 za domaćine, čime je postalo očito da gosti nemaju šanse za preokret.

U drugom dijelu utakmice Real je usporio tempo, pa su se treća i četvrta četvrtina odigrale u izjednačenom ritmu, uglavnom koš za koš, do konačnih 86:61.

Najefikasniji u redovima Reala bili su Mario Hezonja s 14 poena i pet skokova te Džanan Musa s 13 poena i jednim skokom. Kod Manrese se istaknuo Cate s deset poena i četiri skoka, dok je Steinbergs dodao devet poena.