SERIE A

[FOTO] Juventus teškom mukom slavio kod 'fenjeraša'; Tudorova Verona dominirala, ali mreže se nisu tresle

30.11.2021 u 23:09

Nakon dva uzastopna poraza u Ligi prvaka i Serie A bez postignutog gola, Juventus je na gostovanju pobijedio Salernitanu sa 2:0 u susretu 15. kola talijanskog prvenstva

Nakon što je izgubio od Chelsea (0:4) i Atalante (0:1), Juve je našao 'žrtvu', ali daleko teže nego što se očekivalo 'Stara dama' je dohvatila bodove protiv 'fenjeraša'.

Gosti su poveli u 21. minuti golom Paula Dybale, da bi Alvaro Morata u 70. minuti zabio za 2:0. Dybala je u sudačkoj nadoknadi mogao zabiti i treći gol za Juventus, ali je promašio jedanaesterac.

Luka Bogdan nije nastupio za Salerniranu koja je drži začlje sa samo osam bodova.

U susretu između Verone, koju vodi Igor Tudor, i Cagliarija nije bilo golova. Domaćin je imao 70 posto posjeda lopte, 14 udaraca i 11 kornera, ali nije uspio probiti gostujuću obranu.

Nikola Kalinić nije nastupio za Veronu zbog ozljede, dok su Boško Šutalo i Ivor Pandur ostali na klupi. Kod gostiju već duže vrijeme nema Marka Roga.