MAXtv PRVA LIGA

Hajduk i Lokomotiva remizirali na Poljudu

12.05.2013 u 18:54

U posljednjoj utakmici 31. kola MAXtv Prve lige nogometaši Hajduka i Lokomotive odigrali su 0:0 na Poljudu

MAXtv Prva liga, 31. kolo:

Hajduk - Lokomotiva 0:0

Tijek utakmice:

Kraj - podjela bodova, Hajduk može žaliti za promašenim penalom i šansom Maglice
90+1 - Kouassi ponovo puca iz daljine, ponovo neprecizno
78' - opet gužva pred golom Lokomotive, Picak panično izbija loptu u korner
74' - novi dalekometni udarac Splićana, Kouassi je opalio, no pokraj gola
68' - Hajduk promašio penal! Mladi Mujan izborio je kazneni udarac, ali je Vuković poslao loptu u prečku!
60' - neugodan udarac Jozinovića, Picak brani
47' - Hajduk je otvorio drugi dio odličnim udarcem Caktaša koji odlazi malo pokraj gola
Poluvrijeme - nema golova na Poljudu...zasad
45' - Vršajević puca glavom, ali lopta odlazi pokraj gola
36' - odlična akcija Lokomotive, Pjaca je ubacio povratnu na Antolića, no ovaj puca preko gola
32' - Antolić puca s dvadeseetak metara preko gola
27' - dobra akcija Vršajevića za Maloču, ali sudac pokazuje da je bilo zaleđe
22' - Maleš puca, lopta mu prelazi preko noge i odlazi daleko od Kalinićevog gola
20' - Pjaca je promiješao obranu Hajduka, no u nastavku akcije Kramarić krivo dodaje i propada prilika gostiju
7' - Lima puca s ruba kaznenog prostora, lopta odlazi pokraj gola
4' - nevjerojatan promašaj Maglice! Izašao je sam pred Picka i promašio cijeli gol!
1' - utakmica je počela, Lokomotiva je krenula ofenzivno i prvi udarac uputio je Bručić, no bezopasno za Kalinića

Sastav Hajduka: Kalinić - Vršajević, Maloča, Jonjić, Jozinović - Lima, Caktaš, Jakoliš, Kouassi, Stojanović - Maglica

Sastav Lokomotive: Picak - Boras, Barbarić, Puljić, Bručić - Maleš - Pjaca, Mrzljak, Antolić, Šitum - Kramarić