POGLEDAJTE GOLOVE I PRILIKE

HD zabio u sudačkoj nadoknadi za pobjedu

27.04.2014 u 14:56

Zadar u nedjelju gostuje kod Hrvatskog dragovoljca u Sigetu (15 sati, Arenasport). To je utakmica s velikim ulogom, jer su to momčadi koje pokušavaju očuvati prvoligaški status, a domaćin je u puno lošijoj situaciji. Tekstualni prijenos pratite na tportalu

Hrvatski dragovoljac - Zadar 1:1

90+1' - 2:1 - GOOOOL - nakon ubačaja lopta je došla do Bačelića-Grgića
82' - Jazvić je pucao pored gola, HD je krenuo na sve ili ništa, bod im ništa ne znači
76' - Božić je odlično pucao, ali je ispod grede loptu izvadio Matković
73' - veliki pritisak 'crnih', Zadrani se grčevito brane
70' - izašao je Doležal koji je propustio dva zicera, a zamijenio ga je Jazvić
62' - Bačelić-Grgić je iz slobodnjaka zatresao gredu

59' - 1:1 - GOOOOL - kad ne zabiješ dobiješ, kontra Zadra, povratna lopta za Weitzera s lijeve strane, ali ofenzicvac gostiju pogađa gornji desni kut golmana Čovića

56' - Doležal je pobjegao sporoj obrani gostiju, iskosa pucao, ali je Matković opet pobjednik, ovo bi se moglo osvetiti Dragovoljcu

54' - kakav zicer za domaćina, Ljubičić je neometan sa sedam metara poslao loptu pored gola
47' - kakva greška Zadrovog branića Ikića koji je glavom gurnuo u for suparničkog napadača Doležala, ali je on loše reagirao, pucao je ravno u Matkovića

46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj prvog dijela nakon kojeg domaćin zasluženo vodi, omjer udaraca bio je 10-1
41' - obrana HD-a zasad zaslužuje visoku ocjenu, Zadrovi napadi izgledaju bezopasno
35' - kakva prilika, lopta se odbila od Zadrovog igrača do Božića koji je iz blizine pucao, Matković se bacio u krivu stranu, ali je uspio nogom obraniti udarac

30' - zaoštrilo se, posebno su žestoki u dvobojima igrači iz Sigeta
24' - poslije primljenog gola Zadar izgleda izgubljeno, Bačelić-Grgić je snažno opalio  s lijeva iskosa, ali lopta nije išla u okvir vratiju
18' - 1:0 - GOOOL - brza i lijepa akcija domaćina, povratna lopta za Božića koji preizno i prizemno s 11 metara probija Matkovića

17' - Božićeva povratna lopta za Bačećića-Grgića, ali veznjak HD-a nije prrecizan s 20 metara
12' - brza akcija domaćina, Bačelić-Grgić je gurnuo za Doležala koji je iz blizine desna iskosa pucao, ali je Matković obranio nogama
11' - Weitzer je pokušao iz daljine, ali spreman je Čović
8' - Zadar je nešto opasniji, ali gostujući pokušaji nisu išli u okvir vrata
3' - počelo je živo na obje strane, očigledno je da su oba trenera iazbrale napadačku strategiju
1' - počela je utakmica
Par minuta nakon što se postigne gol možete ga vidjeti na tportalu

'Trebamo igrati strpljivo i čekati svoju priliku. Ona će sigurno doći i tada ju trebamo znati iskoristiti. Bod na gostovanju je uspjeh, ali vjerujemo u pobjedu,' poručili su u Zadr.

S druge strane HD mora igrati na pobjedu, jer mu deveto mjesto koje vodi u kvalifikacije za MAXtv Prvu ligu bježi šest bodova.