Najzanimljiviji dvoboj ranijeg termina prvog kola Lige prvaka ovog utorka bilo je gostovanje Tottenhama u Milanu kod Intera. Inter je do pobjede došao u sudačkoj nadoknadi...

Inter: Handanović, Škriniar, de Vrij, Miranda, Asamoah, Politano, Vecino, Brozović, Perišić, Nainggolan, Icardi

Tottenham: Vorm, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dembele, Dier, Eriksen, Kane, Lamela, Son

• +3
Inter Milano - Tottenham, 1. kolo, 2018/19. Izvor: Profimedia / Autor: N. N.

BARCELONA - PSV 4:0 (Messi 32',77',88', Dembele 75')

• +3
Barcelona - PSV, 1. kolo Lige prvaka, 2018/19. Izvor: Profimedia / Autor: N. N.
  • 90'

90'

Kraj utakmice! Sjajan početak Lige prvaka
  • 90'

90'

GOOOOL! Vecino je u drugoj minuti sudačke nadoknade preokrenuo za Inter!
  • 88'

88'

Barcelona uvjerljivo vodi protiv PSV-a. Messi je zabio svoj treći gol za 4:0. Dembele je u 75. zabio drugi, a Messijev drugi je pao u 79. minuti
  • 86'

86'

GOOOOL! 1-1, Icardi je izjednačio za Inter!
  • 82'

82'

Dobra prilika za Inter. Candreva je primio loptu na desnoj strani kaznenog prostora u poziciji jedan na jedan, prevario svog braniča i pucao, no udarac odlazi iznad gola
  • 72'

72'

Obje momčadi još jednom istovremeno mijenjaju. Keita Balde ulazi za Inter umjesto Politana, Winks mijenja Lamelu za Tottenham
  • 68'

68'

Lucas Moura je prošao dva igrača i ostao bez lopte. Ona dolazi do Lamele, samog red golom, no on traljavo puca. Dojam je da je mislio da je u zaleđu, no suci nisu ništa signalizirali
  • 64'

64'

Promjene u oba sastava. U Interu izlazi Perišić, ulazi Candreva. Za Tottenham će umjesto Sona nastaviti Lucas Moura
  • 62'

62'

Velika prilika za Tottenham. Lamela se oslobodio na lijevoj strani kaznenog prostora i pucao. Handanović je obranio i do lopte prvo dolazi Kane, pa onda Son koji i trese mrežu. No sudac je već prekinuo akciju zbog zaleđa
  • 57'

57'

Prilika za Inter i opet je Perišić u centru akcije. Dočekao je ubačenu loptu i pokušao udarcem glavom iz kosa prevariti vratara. No Vorm je pročitao njegovu ideju i nije ostao na krivoj nozi, pa je uspio obraniti udarac