SUPERSPORT HNK

Igrač četvrtoligaša zabio gol iz mrtvog kuta za vodstvo protiv Osijeka

26.09.2023 u 16:24

Ovog se tjedna igraju utakmice 1/16-finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Naravno, natjecanje je to u kojem su čuda i iznenađenja uvijek moguća, a veliku 'neugodnost' doživjeli su igrači Osijeka

Naime, Osijek je gost četvrtoligaša, odnosno kluba koje se natječe u Trećoj NL - istok, Kutjeva.

I domaći su poveli nakon vrlo neobičnog gola.

Naime, nakon ispucavanja golmana Zuluage u 18. minuti, lopta je preletjela kompletnu obranu gostiju, potom se i golman Barešić sudario sa suigračem, što je iskoristio Karlo Antunović, i gotovo iz 'mrtvog kuta' postigao gol za vodstvo Kutjeva.

Gol Antunovića za vodstvo Kutine 1:0 Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Ipak, nakon primljenog gola, gosti iz Osijeka ipak su se trgnuli, te su već do poluvremena preokrenuli rezultat u svoju korist.