TRIJUMF MANUTDA

Kovačić promašio, Real izgubio: Nikad gore izvođenje penala!

24.07.2017 u 08:40

U dvoboju International Champions Cupa Manchester United pobijedio je Real Madrid boljim izvođenjem jedanaesteraca, a među onima koji su promašili bio je i Mateo Kovačić...

Real je odradio svoju prvu utakmicu uoči nove sezone i doživio poraz. Dogodilo se to u Santa Clari na Floridi, u dvoboju protiv Manchester Uniteda koji je igran u sklopu ljetne lige bogataša poznate pod imenom International Champions Cup.

Luka Modrić igrao je protiv Mourinhove družine od prve minute, da bi u poluvremenu izašao iz igre i napravio mjesta Mateu Kovačiću.

Manchester United je poveo nakon krasne akcije Martiala i pogotka Lingarda u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a Real je izjednačio u 69. minuti golom iz penala Casemira. Rezultat se više nije mijenjao pa su penali odlučivali pobjednika.

Real - ManUtd 1:1 (1:2) Autor: Youtube

Izvođenje udaraca s bijele točke bilo je očajno, čak sedam igrača nije uspjelo zabiti, a prvi kod Reala neuspješan je bio Mateo Kovačić. Golovi Mhitarjana i Blinda bili su dovoljni ManUtdu za trijumf 2:1 nakon penala.

Real sljedeću utakmicu igra u četvrtak protiv Manchester Cityja, a u nedjelju protiv Barcelone.