JUNIORSKA LIGA PRVAKA

Lokomotivini juniori pobijedili Dinamo Minsk u nokaut fazi Lige prvaka

23.10.2024 u 15:59

Lokomotiva je pobijedila Dinamo Minsk s 2:1 i tako na uzvrat ide s jednim golom prednosti

Lokomotivini juniori natjecali su se danas u sklopu UEFA-ine Youth League u Karlovcu, na stadionu Branko Čavlović-Čavlek.

Lokomotiva je pobijedila Dinamo Minsk s 2:1 i tako na uzvrat ide s jednim golom prednosti. U prvom kolu juniorske Lige prvaka, mladi Lokosi izbacili su Pjunik iz Erevana. Lokomotiva je bila bolja tijekom većeg dijela susreta i zasluženo povela pogotkom Ante Utrobičića u osmoj minuti, ali se na kraju morala dobrano potruditi za pobjedu.

Naime, u 60. minuti Artem Sokolovski gostima donosi izjednačenje. Pa ipak, zasluženu pobjedu Lokosa osigurao je Noel Đurković u 83. minuti. Uzvrat je na rasporedu 27. listopada.