Real Madrid i Manchester City izborili su plasman u četvrtfinale Lige prvaka. 'Kraljevi' su u Madridu pobijedili Atalantu 3:1, dok su 'građani' kao domaćini u Budimpešti bili bolji od Borussije Mönchengladbach 2:0

REAL MADRID - ATALANTA BERGAMO 3:1 / Benzema (34') Sergio Ramos (60' pen), Asensio (84') / Muriel (83')

REAL MADRID: Courtois - Nacho, Varane, Ramos, Mendy - Kroos, Valverde, Modrić - Vazquez, Vinicius, Benzema

ATALANTA: Sportiello - Tolói, Romero, Djimsiti - Maehle, De Roon, Pessina, Gosens - Pašalić, Malinovski - Muriel

• +14
Real Madrid - Atalanta Bergamo, Liga prvaka, 16.3.2021. Izvor: EPA / Autor: JuanJo Martin

MANCHESTER CITY - BORUSSIA (M) 2:0 / De Bruyne (13'), Gundogan (18')

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Dias, Stones, Cancelo - Rodri, Gundogan, De Bruyne, Mahrez - Foden, Silva

BORUSSIA (M): Sommer - Lainer, Ginter, Elvedi, Bensebaini - Hofmann, Neuhaus, Zakaria, Stindl - Embolo, Thuram

• +5
Manchester City - Borussia (M), Liga prvaka, 16.3.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Trenka Atilla / PA Images / Profimedia
  • 90'

90'

KRAJ! Real je slavio 3:1 i ide u četvrtfinale Lige prvaka. Luka Modrić asistirao je za prvi gol 'kraljeva'. U četvrtfinalu je i Manchester City koji je 2:0 bio bolji od Borussije (M)

• 84'

84'

GOOOOOOL! Nada Atalante trajala je manje od jedne minute! Real je krenuo s centra i Asensio odmah zabija za 3:1

• 83'

83'

GOOOOOOOOL! Atalanta je smanjila na 2:1! Zabio je Muriel iz slobodnjaka. Majstorski gol! Mogla bi ovo biti zanimljiva završnica utakmice

• 75'

75'

Atalanta pokušava zabiti, Zapata je najveća opasnost, ali obrana Reala je za sada izdržala sve pritiske

• 60'

60'

GOOOOOOOOL! Real protiv Atalante vodi 2:0! Iz penala, kojeg je izborio večeras raspoloženi Vinicius, je zabio kapetan Sergio Ramos

• 56'

56'

U Budimpešti ništa novog. Manchester City dominira, Borussia se brani... 'Građani' idu po novi gol...

• 55'

55'

Real je u nastavak utakmice ušao puno agresivnije, preuzeo je inicijativu i u prvih 10 minuta preko Viniciusa imao dvije izgledne prilike. No, bez konkretne završnice

• 47'

47'

Mario Pašalić 'žrtva' je taktičke izmjene kod Atalante. Trener Gasperini odlučio je krenuti na sve ili ništa te je umjesto Pašalića na terenu sada 'čisti' napadač Duvan Zapata

• 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme na obje utakmice

• 45'

45'

Završena su prva poluvremena na obje utakmice. Real vodi 1:0 protiv Atalante, zabio je Benzema na asistenciju Luke Modrića. Manchester City u Budimpešti vodi 2:0 protiv Borussije (M)