SUPERSPORT HNL

[VIDEO/FOTO] Osijek je pobijedio Istru u Gradskom vrtu! Pogledajte golove Miereza i Caktaša za nova tri boda i nastavak odlične serije domaćina

OSIJEK
2:0
ISTRA 1961
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 15.10.2022 18:54
  • Objavljeno 15.10.2022 u 18:25
Bez golova u prvom poluvremenu. Obje momčad su imali svoje prilike ali ih nisu uspjeli iskoristiti. U nastavku Osijek je bio opasnija momčad i tu dominaciju su okrunili golovima Miereza (62') i Caktaša (90')

OSIJEK: Ivušić - Barišić, Žaper, Čeberko - Gržan, Nejašmić, Jugović, Leovac - Caktaš, Kleinheisler - Beljo

ISTRA 1961: Majkić - Perković, Galilea, Marešić, Marin - Petrušenko, Caseres - Boultam, Mlinar, Rovis - Erceg

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +9
Osijek - Istra 1961, 13. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Marko Mrkonjic
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOOL!! Caktaš je zabio iz slobodnog udarca i Osijek vodi 2:0!
  • 90'

90'

Antovski je dobio crveni karton!
  • 90'

90'

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade
  • 87'

87'

Nakon provjere VAR-a, penal je poništen!
  • 85'

85'

Penal za Osijek, Kleinheisler je pao u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu