Lokomotiva je hrabrije krenula u utakmicu i dobru igru su okrunili prekrasnim golom Kulenovića u 32. minuti. U nastavku Gorica je izjednačila preko Fruka u 52. minuti, ali Goričan je zabio u 74. minuti i Lokomotiva je uzela bitna tri boda i makla se s dna ljestvice

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersinaj, De Has, Miličević - Marić, Bubanja - Aliyu, Tuci, Stojković - Kulenović

GORICA: Banić - Steenvoorden, Jovičić, Krizmanić - Mitrović, Francois, Pršir, Vojtko - Vujnović, D. Jurić, Fruk

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
Lokomotiva - Gorica, SuperSport HNL, 22.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se tri minuta sudačke nadoknade
  • 74'

74'

GOOOOOL!! Lokomotiva je opet preuzela vodstvo! Goričan je zabio za 2:1
  • 69'

69'

Tomečak je ušao umjesto Aliyua
  • 67'

67'

Gorica je preuzela kontrolu u drugom poluvremenu, dominiraju posjedom i traže rupu u obrani Lokomotive
  • 58'

58'

Bubanja je napravio prekršaj i zaradio je žuti karton
  • 55'

55'

Stojković je dobio žuti karton
  • 52'

52'

GOOOOOL!! Gorica je izjednačila! Fruk je puca s ruba šesnesterca i zabio je prekrasan pogodak za 1:1