Hajduk je rano poveo preko Livaje (7'), ali Čop je u 27. minuti vratio Lokomotivu u utakmicu. Bijeli su bili opasniji u nastavku i to su okrunili pogotkom Sigura u 76. minuti za konačnih 2:1
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

HAJDUK: Kalinić, Hrgović, Uremović, Šarlija, Diallo - Krovinović, Rakitić - Bamba, Kalik, Biuk - Livaja

LOKOMOTIVA: Šubarić - Boune, Karačić, Kolinger, Leovac - Fetai, Smakaj - Sušak, Vrbančić, Goričan - Čop

• +18
NK Hajduk - NK Lokomotiva (26.10.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Sime Zelic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 87'

87'

Dobra šansa za Lokomotivu! Bošković je bio najviši u skoku nakon kornera, ali pucao malo preko gola

• 83'

83'

Lokomotiva napada i traži gol koji bi ih spasio poraza, ali Hajduk se dobro brani

• 76'

76'

GOOOOOL!! Hajduk je poveo protiv Lokomotive! Melnjak je sjajno našao Sigura na drugoj vratnici, koji je spretno zabio za 2:1

• 73'

73'

Melnjak je ušao umjesto Dialla

• 73'

73'

Hajduk plete mrežu oko šesnaesterca Lokomotive koja stoji u niskome bloku i organizirano se brani

• 68'

68'

Bošković je dobio žuti karton

• 66'

66'

Čabraja radi nove zamjene, ulaze Mudražija i Bošković, a izlaze Smakaj i Fetai

• 64'

64'

Ogromna šansa za Hajduk! Livaja je proigrao Sigura koji je izašao sam pred golmana, ali Šubarić još jednom sjajnom obranom spašava Lokomotivu