Slaven Belupo je sjajno otvorio utakmicu golom Jagušića u 6. minuti, ali Lokosi su brzo odgovorili preko Mudražije (22') i Suška (37'). Domaćin se nije predao i Butić je spektakularnim pogotkom zabio za konačnih 2:2. Pohvale za obje ekipe koje su pružile sjajnu predstavu u Koprivnici

SLAVEN BELUPO: Čović - Bosec, Boras, Božić, Lučić - Agbekpornu, Jelić Balta - Murić, Caimacov, Šakota - Butić

LOKOMOTIVA: Šubarić - Karačić, Živković, Mersinaj, Žilinski - Fetai, Smakaj - Sušak, Mudražija, Goričan - Čop

• +25
Slaven Belupo - Lokomotiva (17.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 89'

89'

Ritam igre ne pada! Smakaj je potegnuo s distance i lopta je otišla malo pored gola

• 85'

85'

Nastavlja se festival kartona! Sada je Butić dobio javnu opomenu

• 82'

82'

Ovo je mogao biti gol za Slaven Belupo! Murić se u svom stilu otvorio na udarac i sjajno je pucao, ali Šubarić je odličnom paradom spasio Lokomotivu

• 79'

79'

Uff, novi težak prekršaj! Ovaj put Caimacov je zaradio žuti karton, luda utakmica u Koprivnici

• 73'

73'

Nova šansa za Slaven Belupo! Murić je sjajnom loptom uposlio Butića u šesnaestercu, ali ovaj put igrač domaćina nije bio precizan

• 65'

65'

Odmah Lokosi odgovaraju na drugoj strani! Čop je ispratio ubačaj na prvoj stativi i dobro je pucao, ali Čović je još bolje obranio

• 62'

62'

GOOOOOL!! Slaven Belupo se vratio u utakmicu! Martinović je našao Butića koji je pucao kao iz topa i zabio je prekrasan gol za 2:2!