Srbijanski košarkaški agent Miško Ražnatović, koji vodi brigu o karijeri BiH-reprezentativca Mirze Teletovića, najavio je da 26-godišnji krilni centar Caje Laboral odlazi u NBA ligu
'Iduće će sezone Mirza igrati NBA košarku, samo još ne znam za koju momčad,' izjavio je Ražnatović za španjolski dnevnik Noticias de Alava.
Brooklyn Netsi i Cleveland Cavaliersi među zainteresiranim su klubovima za usluge Hercegovca iz Jablanice koji je s baskijskim klubom dogovorio odštetni iznos od dva milijuna dolara. Toliko će uplatiti na račun Caje Laboral kada ode u NBA ligu.
Više o budućnosti najboljeg igrača BiH izbornika Ace Petrovića znat će se nakon ovogodišnjeg NBA drafta koji će se održati 28. ovog mjeseca u New Jerseyju. Na draft je Teletović izašao prije pet godina, ali nije izabran niti u drugom krugu.