HRVATSKI KUP

Niželigaš poveo pa im Hajduk utrpao pet komada!

28.10.2015 u 13:26

U utorak su odigrane prve tri utakmice osmine finala hrvatskog nogometnog Kupa. Dinamo je preokrenuo vodstvo Mladosti iz Ždralova i prošao u četvrtfinale, a istim se uspjehom mogu pohvaliti i Slaven Belupo te zaprešički Inter

Splitski Hajduk plasirao se u četvrtfinale hrvatskog nogometnog Kupa pobjedom 1:5 u Lekeniku protiv istoimenog domaćina. Iako to rezultat ne sugerira niželigaš iz mjesta nedaleko Siska dobro je namučio vodeću momčad MAXtv Prve lige

Uskoro opširnije...

90' gotova je utakmica. Hajduk je dobio 1:5
84' GOOOOOOOOOOOOL! Zabio je Ante Roguljić za 1:5!

83' GOOOOOOOOOOOOL! Zabio je Mijo Caktaš! Hajduk vodi 1:4

54' - GGGOOOLLL - 1:3; Hajduk je otkolinio sve dvojbe, ako ih je uopće bilo - gol je zabio Anton Maglica

33' - GGGOOOLLL - 1:2 Anton Maglica donio je prednost Hajduku
30' - GGGOOOLLL - 1:1 Hajduk je izjednačio udarcem s bijele točke; strijelac je bio Mijo Caktaš
20' - GGGOOOLLL - 1:0 Dejan Živčić je bio strijelac za domaćine, nakon preciznog udarca s nekih 16 metara