Osijek je poveo u 52. minuti golom Caktaša. I kada su svi mislili da je utakmica praktički gotova, Slaven je preko Krstanovića (11m, 97') i Borasa (99') režirao spektakularan preokret za velika tri boda

SLAVEN BELUPO: Čović - Božić, Kocijan, Soldo - Bosec, Mudražija, Mioč, Talys- Crnac- Manaj, Hoxha

OSIJEK: Malenica - Omerović, Barišić, Žaper, Leovac- Jugović, Fiolić - Bukvić, Caktaš, Lovrić - Mierez

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
30. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Osijek 0:1 (Caktaš, 52') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOOOL!! Slaven je preokrenuo utakmicu! Nakon kornera Boras je bio najviši u skoku i zabio je za 2:1
  • 90'

90'

GOOOOOL!! Krstanović je siguran s 11 metara i rezultat je 1:1!
  • 90'

90'

Nakon provjere VAR-a i suca Bebeka, Slaven će pucati penal zbog igranja rukom igrača Osijeka
  • 90'

90'

VAR provjerava mogući penal za Slaven Belupo!
  • 90'

90'

Penal za Slaven Belupo! Perošević je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu
  • 90'

90'

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade
  • 86'

86'

Osijek radi zamjenu. Mažar je ušao umjesto Lovrića
  • 77'

77'

Nova promjena kod Osijeka, Jurčević je ušao umjesto Leovca
  • 76'

76'

Nova velika prilika za Osijek! Caktaš je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored gola