Šibenik je od početka preuzeo kontrolu nad utakmicom i to su okrunili s dva gola Špeljaka (41', 45'). U nastavku domaćin je preko Araija (66') zabio treći gol i Manaj je u 73. minuti zabio počasni gol za konačnih 3:1

ŠIBENIK: Rogić - Perić, Đorić, Mina - Kvržić, Čanađija, Pozo, Soldo, Arai - Špeljak, Dolček

SLAVEN BELUPO: Sušak- Hlevnjak, Kocijan, Soldo, Talys - Mioč, Mudražija, Jambor - Crnac, Krstanović, Hoxha

30. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Slaven Belupo 3:1 (Manaj, 73') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
30. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Slaven Belupo 3:0 (Arai, 66') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +11
Šibenik - Slaven Belupo, 31. kolo, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
31. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Slaven Belupo 2:0 (Špeljak, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Slaven Belupo 1:0 (Špeljak, 41') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade
  • 87'

87'

Bošnjak je dobio žuti karton
  • 80'

80'

Mijenja Šibenik, Dolček i Pozo napustili su teren. U igri su Radonjić i Hiroš
  • 76'

76'

Arai je probao iz daljine, Rogić je to obranio i Špeljak je naletio na odbijenu loptu, ali Rogić je još jednom siguran
  • 73'

73'

GOOOOOL!! Slaven brzo odgovorio na gol Šibenika! Manaj ušao s klupe, nakon dobre akcije izašao sam pred Rogića i sigurno je zabio za 3:1
  • 67'

67'

Ušli su Manaj i Perošević kod Slavena,iIzašli Krstanović i Crnac
  • 67'

67'

GOOOOOL!! Šibenik povećao vodstvo! Špeljak je ukrao lopta i našao je Araija koji je hladnokrvno zabio za 3:0
  • 58'

58'

Ovo je mogao biti gol! Arai je odlično pucao iz solobodnog udarca i prečka je spasila Slaven