U prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja, ali u nastavku Lokomotiva je preko Šotičeka u 65. minuti zabila za konačnih 1:0 i prvu pobjedu ove sezone za Čabrajinu momčad

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Račić, Međimorec, Štefulj - Mioč, Agbekpornu, Hlevnjak - Cascini, Šakota, Hoxha

LOKOMOTIVA: Čavlina - Vranjković, Živković, Kalaica, Milićević - Bubanja, Smakaj - Bulatović, Tuci, Šotiček - Kulenović

7. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Lokomotiva 0:1 (Šotiček, 65') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
Slaven Belupo - Lokomotiva (7. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Pixsell / Autor: Damir Spehar/PIXSELL
7. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Lokomotiva 0:0 (Prečka Boseca, 43') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno tri minute sudačke nadoknade
  • 86'

86'

Promjene kod Slavena, izašao je Račić, ušao Štrkalj
  • 84'

84'

Slaven je pritisnuo pred kraj utakmice i traži gol, ali Lokomotiva se za sada organizirano brani
  • 76'

76'

Nove zamjene kod domaćina, Boras i Jagušić su zamijenili Štefulja i Cascinija
  • 76'

76'

Boras i Jagušić su zamijenili Štefulja i Cascinija
  • 68'

68'

Promjena kod Slavena, Ortiz je zamijenio Šakotu
  • 65'

65'

GOOOOOL!! Lokosi poveli protiv Slavena! Šotiček izašao sam pred golmana i majstorski je pospremio loptu u mrežu