HEROJ

Pogledajte gol kojim je mladi reprezentativac donio Varaždinu pobjedu nad Istrom

20.09.2024 u 19:56

Leon Belcar zabio je gol Istri u 78. minuti i svojoj momčadi donio sva tri boda u prvoj utakmici 7. kola SuperSport HNL-a

Leon Belcar zabio je Istri u 78. minuti za 1:0 i de facto odlučio pobjednika prve utakmice 7. kola SuperSport HNL-a. Varaždin je s tih 1:0 tukao dosadašnjeg susjeda na ljestvici, uzeo tri boda i, barem privremeno, skočio na četvrtu poziciju.

A samo par minuta ranije Matej Vuk je imao priliku zabiti gol, ali je šutirao ravno u Olivera Zeleniku. I tako, umjesto 0:1 za goste, rezultat je uskoro postao 1:0 za domaće.

Belcar se najbolje snašao nakon ubacivanja u kazneni prostor i odbijanca. Gol pogledajte u nastavku.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport