liga prvaka

Pogledajte kako je Sučić fantastičnim golom doveo Dinamo u vodstvo protiv Monaca

02.10.2024 u 22:02

U utakmici drugog kola Lige prvaka Dinamo - Monaco prvi su gol zabili

Dinamo je započeo snažno. U 4. minuti Baturina je pucao iskosa iz slobodnog udarca, golman je to obranio i obrana je očistila opasnost iz peterca. Četiri minute kasnije Petković je pucao atraktivno škaricama, ali nije bio precizan

Monaco je u 13. minuti imao najveću priliku, no Nevistić je majstorski obranio udarac Minamina, koji je na pet metara od gola bio sam pred golmanom Dinama. Dugo se po mokrom i skliskom terenu nije događalo ništa, a onda je u 44. minuti Petković sam izbio ispred golmana Monaca Köhna koji je majstorski obrani udarac Dinamovog napadača. Naknadno je signalizirano i zaleđe.

• +69
Dinamo - Monaco (2.10.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Luka stanzl/PIXSELL

U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Mišić je proigrao Baturinu, a Petar Sučić velemajstori zabio za 1:0!!!

Pogledajte lažnjak Sučića i gol kojim je Dinamo poveo OVDJE.