73. OD POVRATKA

Poljud u ekstazi; pogledajte prvi Livajin europski gol za Hajduk

25.07.2024 u 21:44

Hajduk igra protiv HB Torshavna u prvoj utakmici 2. pretkola UEFA-ine Konferencijske lige (MAXSport 1, MAXtv). Bijelima je ovo prva službena utakmica u novoj sezoni, a trenutno vode s 2:0 pogocima Uremovića i Livaje

Hajduk nije bolje mogao započeti svoju prvu utakmicu u novoj sezoni. S novim predsjednikom, novim trenerom i novim planom igre, Bijeli su od prve minute pomeli Torshavn na Poljudu. Bijeli trenutno u prvoj utakmici 2. pretkola Konferencijske lige imaju 2:0.

• +29
Hajduk - HB Torshavn (25.7.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic

Prvi gol zabio je Filip Uremović nakon kornera u 19. minuti, a onda je Marko Livaja konačno zabio svoj prvi europski gol u bijelom dresu u 30. Anthony Kalik, asistent kod prvog gola, izborio je kazneni udarac, a Hajdukov najbolji igrač hladnokrvno je realizirao udarac s 11 metara.