Španjolska je bolje krenula u utakmicu, ali nisu uspjeli zabiti gol u prvom poluvremenu. U nastavku Morata je ušao s klupe i zabio za vodstvo u 62. minuti. Njemačka je bila na rubu novog poraza i ispadanja s prvenstva, ali Füllkrug je u 83. minuti zabio za konačnih 1:1
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Utakmica će se igrati još 6 minuta
  • 83'

83'

GOOOOOOL!! Njemačka je izjednačila, Füllkrug je nakon gužve naletio na loptu u šesnaestercu i zabio je za 1:1!
  • 74'

74'

Kakva prilika za Njemačku! Musiala je bio u odličnoj poziciji u šesnaestercu i iz blizine je pucao po golu,, ali Neuer je dobro reagirao
  • 62'

62'

GOOOOOOL!! Španjolska je povela! Morata je ispratio dobar ubačaj Albe i hladnokrvno pospremio za 1:0
  • 57'

57'

Dobra prilika Njemačke! Nakon greške Simona, Kimmich je pucao iz odlične pozicije u šesnaestercu ali golman Španjolske je siguran
  • 54'

54'

Torres izlazi, u igri je Morata
  • 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme
  • 45'

45'

Kraj prvog poluvremena
  • 44'

44'

Još jedna dobra prilika Njemačke! Rudiger je pucao iz teške pozicije, ali Simon je siguran