DRAMA U KOPRIVNICI

Preokret Slavena gurnuo Osijek prema dnu!

02.04.2015 u 18:51

U prvoj utakmici 27. kola MAXtv Prve lige nogometaši Slaven Belupa pobijedili su kod kuće protiv Osijeka zahvaljujući golu Crepulje u 89. minuti…

Osijek je u Koprivnicu došao nakon prilično uspješnog otvaranja prvog dijela sezone, no i poraza od Hajduka i Istre te boda protiv Rijeke koji su ga ponovo približili dnu. Pobjedom u gostima mogao je uključiti Slaven u borbu za opstanak, no Čačićeva momčad nije to dopustila i s važna tri boda napravila velik korak prema osiguranju prvoligaškog statusa.

Osijek je bio taj koji je rano poveo u Koprivnici. Pogodak se dogodio u 14. minuti nakon jedne gužve pred golom Slavena, u kojoj se najbolje snašao bugarski ofenzivac gostiju, Daniel Peev koji je iz blizine uspio podići loptu i poslati ju ispod grede.

Ipak, samo tri minute kasnije Koprivničani su uzvratili. Bila je to jedna brza akcija koja je završila ubacivanjem na glavu Filipa Mihaljevića koji je sigurno zabio za 1:1.

U nastavku utakmice obje ekipe imale su svoje prilike, ali na kraju su domaći došli na svoje, kada je Ljuban Crepulja u 89. minuti zabio za pobjedu.

Do kraja susreta Mešanović je pogodio vratnicu nakon koje je Slaven odahnuo i s tri nova boda pobjegao najugroženijima, dok je Osijek porazom dao priliku Zadru i Istri da ga vrate na začelje.