dinamo se 'vadi' u uzvratu

Razočaranom Olmu 'izletila' psovka: Pala je koncentracija, ali prolazimo

14.02.2019 u 23:32

Nogometaši Dinama prolazak u osminu finala ipak će tražiti sljedećeg četvrtka na svom Maksimiru. Nakon prvih 45 minuta vodili su prekrasnim golom Olma, ali u nastvaku je pernica s dva gola donio pobjedu 2:1 Viktoriji

'Tužni smo malo jer smo izgubili, ali je*iga, tako je to. Pala nam je koncentracija. Glavu gore, sad moramo dobiti u Maksimiru i proći', izjavio je Španjolac Dani Olmo nakon 2:1 poraza od Viktorije Plzen u prvoj utakmici šesnaestine finala Europske lige.

• +12
Viktoria Plzen - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

Priznao je Olmo, bez obzria na svoj pogodak, da su (su)igrači tužni.

'Znali smo da su jaki, to je momčad koja je došla iz Lige prvaka. Očekujemo pun Maksimir, samo tako možemo proći. Moramo biti perfektni', završio je strijelac prekrasnog pogotka Dani Olmo.

Dosta kritički ponio se i Bruno Petković, asistent strijelcu Olmu.

'Kad pogledamo na kraju, rezultat nije loš. Trebali smo odigrati bolje drugo poluvrijeme, ali ništa nije izgubljeno. Bit će vremena za analizu. Bilo je dosta individualnih pogrešaka, trebamo poraditi na tome', rekao je Petković i dodao:

'Vjerujemo u prolaz, naravno. Da ne vjerujemo, ne bi bilo potrebe ni isrčati na teren u uzvratu'.