MAXtv PRVA LIGA

Rijeka i Dinamo remizirali na Kantridi

05.05.2013 u 18:48

U posljednjem dvoboju 30. kola MAXtv Prve lige nogometaši Rijeke i Dinama odigrali su 0:0 i tako podijelili bodove

MAXtv Prva liga, 30. kolo:

Rijeka - Dinamo 0:0

Tijek utakmice:

Kraj - bez golova na kraju, podjela bodova na Kantridi
90' - Svilokos pokazuje još dvije minute sudačke nadoknade
83' - Ibanez koji je ušao u igru pokušava dalekometnim udarcem, bez problema za Mancea
71' - Sammir puca s ruba kaznenog prostora, no lopta zapinje za Brozovića i odlazi u gol aut
68' - opet pokušava Brezovec iz slobodnjaka, Kelava lako brani
62' - još jedan bezopasan udarac Sammira
54' - opasna akcija Dinama, Husejinović je odigrao na Pivarića, ovaj ubacio, no Brozović radi prekršaj u napadu
49' - velika gužva pred golom Dinama, no lopta ne dolazi do napadača Rijeke
Kraj - zanimljivo prvo poluvrijeme u kojem je bilo mnogo prilika, ali ne i pogodaka
43' - silovit udarac Brezovca odlazi malo iznad Kelavine vratnice
41' - nevjerojatan promašaj Brozovića! S par metara je poslao loptu preko gola!
34' - odlična akcija Sammira koji je proigrao Leku, ali ovaj puca visoko iznad gola
25' - još jedan solo prodor Husejinović, nakon kojeg puca, no Mance prizemni udarac hvata u ruke
16' - poništen pogodak Rijeke! Već je počelo slavlje na tribinama, ali Datković je ipak bio u zaleđu!
12' - kakva prilika Sammira! Husejinović je promiješao obranu domaćih, ubacio na deset metara, Brazilac sam kao duh, ali Mance mu brani!
11' - šansa za Benka, ali puca pokraj gola
7' - Brezovec je opalio s 20-ak metara, Kelava odlično brani!
5' - Benko opalio iz voleja, opasan udarac odlazi pokraj gola
2' - prvi udarac na utakmici djelo je Husejinovića nakon dodavanja Jedvaja, ali lopta odlazi iznad gola
1' - dvoboj je počeo minutom šutnje za tragično preminulog Ivana Turine

Sastav Rijeke: Mance –Datković, Marić, Knežević, Škarabot – Kreilach, Jugović, Alispahić, Brezovec, Mujanović - Benko

Sastav Dinama: Kelava – Addy, Jedvaj, Šimunić, Pivarić – Sammir, Brozović, Leko, Husejinović – Krstanović, Rukavina