Nogometaši Varaždina na svom su terenu u 2. kolu SuperSport HNL-a odigrali 0:0 s Rijekom

VARAŽDIN: Zelenika - Škaričić, Ba, Nekić, Boršić - Lusavec, Maglica, Marina - Mitrovski, Dabro, Šego

RIJEKA: Zlomislić - Smolčić, Galešić, Majstorović, Čabraja - Selahi - Pašalić, Hodža, Fruk, Janković - Ivanović

• +30
Varaždin - Rijeka, SuperSport HNL, 11.8.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
  • 95'

95'

Kraj utakmice! Varaždin i Rijeka su odigrali bez pobjednika i bez golova, 0:0

• 89'

89'

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

• 85'

85'

Nova promjena u redovima Varaždina - umjesto Maglice na travnjaku je Jovanov

• 84'

84'

Uh, uh, uh... Kakva nepažnja Petrovića koji je poslao vrlo riskantno dodavanje za svog golmana Zlomislića, koji se snašao i izbacio tu opasnu loptu u korner

• 79'

79'

Janković je nakon prodora pucao s nekih dvadesetak metara, ali nije bio precizan. Prije toga se sjajnim driblingom oslobodio svog čuvara Nekića, ali je pucao preko gola

• 78'

78'

Dvostruka zamjena kod Varaždina - iz igre su izašli Šego i Mitrovski, na terenu su sad Podrugač i Duvnjak

• 76'

76'

Sopić mijenja napadača - umjesto Ivanovića na travnjaku je Komnen Andrić koji je prije nekoliko dana stigao na Rujevicu

• 71'

71'

Nova izmjena - zlazi Selahi, ulazi Banda

• 69'

69'

Kakva sjajna obrana Zelenike! Majstorović je nakon ubačaja iz kornera pucao 'vanjskom', a Zelenika fantastično brani taj udarac koji je išao u gol