Na Rujevici Rijeka i Inter otvaraju drugo kolo Hrvatski Telekom Prve lige. Tekstulani prijenos pratite na tportalu od 18.30...

90'

Kraj utakmice
  • 77'

77'

GOOOL Heber je pobjegao obrani Intera, prebacio vratara Kelavu, a onda i zakucao loptu u mrežu
  • 65'

65'

GOOOL Heber je pobjegao po lijevoj strani i pronašao Gorgona za velikih 3:0
  • 64'

64'

GOOOL Pavelić jeubacio, a Gorgon poentirao
  • 63'

63'

Domaćin ne uspijeva pronaći novu rupu u obrani gostiju, a niti Inter nije opasan prema naprijed
  • 48'

48'

Nastavak je počeo pokušajem Rijeke, Čolak iz okreta nije bio precizan
  • 45'

45'

Kraj prvog dijela
  • 44'

44'

Ukazao se Inter, ipak udarac Postonjskog zaustavio je Sluga
  • 42'

42'

Inter je u podređenom položaju, ali je barem zaustavio Rijeku u napadačkom dijelu, gosti su imali samo jedan trenutak nepažnje koji je pretvoren u gol
  • 26'

26'

Rijeka i dalje pritišće, Župarić, pa Čanađija, ali ništa od rugog gola za domaćina koji bi prelomio utakmicu