KVALIFIKACIJE ZA EP

Ronaldo hat-trickom spasio Portugal u Erevanu!

13.06.2015 u 20:29

U utakmica europskih kvalifikacija za EURO 2016 u subotu Portugal je u gostima jedva pobijedio Armeniju s 3-2, dok su Irska i Škotska odigrali 1-1

Portugalci su s tri pogotka Cristiana Ronalda stigli do teške pobjede u Erevanu (3-2) nakon što su Armenci poveli fantastičnim pogotkom Marcosa u 14. minuti iz slobodnog udaraca s 35 metara. Veliki favoriti Portugalci igrali su zadnjih pola sata bez isključenoga Tiaga, a Armenci su uspjeli samo smanjiti 20 minuta prije kraja.

Irska i Škotska su odigrali "miroljubivih" 1-1 u Dublinu, a u ovoj skupini je Poljska s uvjerljivih 4-0 dobila kod kuće Gruziju. Istakao se Robert Lewandowski koji je Gruzijcima zabio tri gola i to u 89.,te drugoj i trećoj minuti sudačke nadoknade.

U skupini F Mađari su pogotkom Stiebera sedam minuta prije kraja slavili na gostovanju kod Finske.