RUŽNA STRANA EL CLASICA

Ronaldo žrtva tribina; Barca pred teškim sankcijama!?

05.12.2016 u 08:55

U subotu su u El Clasicu na Camp Nouu Barcelona i Real Madrid odigrali 1:1, a domaćin derbija suočen je s kaznom zbog homofobije

Podsjećamo, u 53. minuti Barca je povela iz prekida kada je Neymar iskosa s lijeve strane izveo slobodan udarac, a Suarez u skoku nadvisio Varanea dok su u 90. minuti gosti izjednačili na sličan način. Modrić je izveo slobodni udarac s lijeve strane, a Sergio Ramos glavom zakucao loptu u mrežu.

No ni ovaj derbi nije prošao bez kontroverzi, a za to su se pobrinuli navijači katalonskog kluba koji su u jednom trenutku homofobnom pjesmom vrijeđali Cristiana Ronalda.

Predsjednik La Lige Javier Tebas potvrdio je kako bi se Barcelona trebala suočiti s istragom i disciplinskom kaznom zbog neprimjerenog skandiranja usmjerenog prema portugalskom nogometašu.