ht prva liga - 8. kolo

Senzacionalnim golovima Rijeka najavila veliku utakmicu protiv AEK-a

09.09.2017 u 18:49

Rijeka je već u četiri minute zabila dva gola Cibaliji i otklonila sve dvojbe oko pobjednika ovog dvoboja. Na kraju je bilo 7:0

Cibalia je na Rujevicu stigla opijena uspjesima i pobjedama u posljednja tri prvenstvena kola. Međutim, već nakon četiri minute i vodstva Rijeke 2:0 bilo je posve jasno kako će ova utakmica završiti.

Doduše, bio je dojam da će nakon tog ranog vodstva Kekovi igrači i malo usporiti ritam, no kako sljedećeg četvrtka u goste dolazi ugledni AEK, Riječani su se htjeli ohrabriti ali i namjestiti nišanske sprave. I u tome su u potpunosti uspjeli.

Gotovo da nije bilo slabog pojedinca, ali i među njima valja izdvojiti Hebera, Bradarića, Gavranovića i Gorgona.

A kada imate toliko raspoloženih igrača, onda ni 'škarice ne mogu biti iznenađenje. I zato uživajte u svih sedam golova aktualnog prvaka.