POGLEDAJTE POGOTKE

Sjajni golovi u Zaprešiću; Inter uzeo mjeru 'lokosima'

21.08.2016 u 20:52

U prvoj nedjeljnoj utakmici šestog kola MAXtv Prve lige Inter je u Zaprešiću svladao Lokomotivu 2:1 (1:0)

Bila je to vrlo sadržajna utakmica, nažalost pred malim brojem gledatelja kojih se na Gradskom stadionu okupilo tek 100-tinjak.

Domaćin je poveo u ranoj fazi. Kolar je prošao na desnoj strani, gurnuo na 18 metara za Puljića koji je precizno plasirao loptu u lijevu stranu nemoćnog Zagorca.

Odgovor 'lokosa' uslijedio je u nastavku, u 57. minuti Cekici je s 20-ak metara pogodio sam donji lijevi kut zaprešićkog gola.

Ipak, za to da tri boda ostaju kod 'žutih' pobrinuo se junak Puljić sa svojim drugim golom. Primio je loptu na 18 metara i iz okreta poluvolejem probio Zagorca koji je mogao i bolje reagirati.

Inače, obje momčadi imale su još par sjajnih prilika, a posebno za izglednim situacijama mogu žaliti gosti koji su zbog promašaja propustili izbjeći poraz.

Inter Zaprešić - Lokomotiva 2:1
Hajduk - Rijeka 21:00