Prvu nedjelju utakmicu 24. kola Hrvatski Telekom Prve lige igrali su Dinamo i Slaven Belupo 1-0

Dinamo: Livaković, Stojanović,Lešković, Benković, Sosa, Moro, Doumbia, Ademi, Soudani, Olmo, Gavranović

Slaven Belupo: Marković, Kitanovski, Musa, Katić, Goda, Trebotić, Puclin, Vidović, Delić, Ivanovski, Doležal

• +22
Dinamo - Slaven Belupo, 24. kolo HT Prve lige, 2017/18. Izvor: Cropix / Autor: Boris Kovacev / CROPIX
  • 90'

90'

Kraj utakmice, a Musa je za Slaven promašio prazan gol
  • 80'

80'

Ulazimo u zadnjih deset minuta, Dinamo kontrolira situaciju na terenu, Slaven nemoćan da bi zaprijetio
  • 77'

77'

Puclin je zamalo pogodio s ruba šesnesterca, lopta je prošla pored vratnice
  • 70'

70'

Krenule su i izmjene, Dinamo rutinski drži stečenu prednost
  • 65'

65'

U nastavku gledamo sadržajniju utakmicu, Hajrović je napravio najveći dio posla, ali je povratnu loptu Doumbia iz blizine poslao preko grede
  • 50'

50'

GOOOL Borna Sosa ubacio je s lijeve strane, a Mario Gavranović glavom između dva braniča gostiju zabio je prvi gol za Dinamo
  • 45'

45'

Kraj prvog poluvremena, Dinamo ima posjed, ali ne i prilike, Slaven zasluženo ima remi