Večeras se igra još šest utakmica Lige prvaka. Svoj susret ranije su odradili Qarabag i Roma, 'vučica' je slavila 2:1. Najzanimljiviji susret večernjeg programa je sraz PSG-a i Bayerna, ali tu je i poslastica, sudar Atletico Madrida i Chelseaja, Juve dočekuje Olympiakos, Barca gostuje kod Sportinga, a Manchester United u Moskvi igra protiv CSKA
Liga prvaka, 27. rujna 2017. Izvor: Reuters / Autor: DAVID MDZINARISHVILI

PSG: Areola - Alves, Marquinhos, Silva, Kurzawa - Motta, Rabiot, Verratti - Neymar, Cavani, Mbappe

BAYERN: Ulreich - Kimmich, Sule, Martinez, Alaba - Alcantara, Tolisso, Vidal - Müller, James, Lewandowski

• 90'

90'

Završena je utakmica PSG-a i Bayerna. Na Parku prinčeva može započeti slavlje, Parižani su golovima Danija Alvesa, Cavanija i Neymara pobijedili 3:0
  • 80'

80'

Slobodnjak za PSG izveo je Cavani. Dobro odmjereni udarac, ali prejak... Lopta odlazi iznad gola
  • 70'

70'

Bayern ima 65 posto vremena loptu u svom posjedu, izveo je 16 kornera, PSG samo jedan... No, Parižani vode 3:0
  • 67'

67'

Zabio je napokon i Bayern, ali od tog gola neće biti ništa jer je Arturo Vidal bio u zaleđu
  • 63'

63'

GOOOOOOOOL! PSG vodi 3:0! Zabio je Neymar! Mbappe je napravio najveći dio posla, ušao u šesnaesterac, pucao, Martinez je njegov šut odbio, ali samo do Neymara koji zabija iz neposredne blizine
  • 60'

60'

Dobar slobodnjak Neymara. Pucao je s nekih 25 metara, nije to bilo loše, ali Bayernov golman Ulreich uspio je obraniti taj pokušaj
  • 54'

54'

Neymar nastavlja 'bombardirati' gol Bayerna. Sad je opalio s vrha šesnaesterca, ali lopta odlazi malo iznad prečke
  • 50'

50'

Nevjerojatan promašaj Neymara! Sjajno je izborio priliku za šut, malo s desne strane, ali lopta mu je otišla 'preko noge' i završila visoko iznad Bayernova gola