Dinamo je osvojio hrvatski nogometni superkup! Prvo poluvrijeme je završilo bez golova, ali u nastavku nakon prekrasne akcije Baturina je u 52. minuti zabio za 1:0 i Modri su drugu godinu zaredom otvorili sezonu s trofejom

DINAMO: Livaković - Ristovski, J. Šutalo, Perić, Ljubičić - Bulat, Mišić, Baturina - Špikić, Petković, Ivanušec

HAJDUK: Lučić - Sigur, Šarlija, Ferro, Melnjak - Pukštas, Krovinović - Dolček, Benrahou, Dajaku - Mlakar

Hrvatski nogometni superkup, Dinamo - Hajduk 1:0 (Baturina, 52') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Hrvatski nogometni superkup, Leko crveni karton Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +55
Dinamo - Hajduk; SuperSport Superkup Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL
  • +3
Navijači Dinama na derbiju Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL
Hrvatski nogometni superkup, Dinamo - Hajduk 0:0 (Prilika Baturine, 13') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 8 minuta sudačke nadoknade
  • 89'

89'

A.marin je ušao umjesto Ivanušecca
  • 84'

84'

Trostruka zamjena kod Dinama. Moharrami, Menalo i Sučić su ušli umjesto Ristovskog, Špikića i Ristovskog
  • 80'

80'

Livaković i Sahiti su dobili žute kartone zbog naguravanja
  • 77'

77'

Hajduk napada i traži gol za izjednačenje, ali za sada se Dinamo organizirano brani
  • 69'

69'

Promjene kod Hajduka, Odjidja-Ofoe i Moufi su ušli umjesto Sigura i Pukštasa
  • 67'

67'

Zamjena kod Dinama, Topić je ušao umjesto Petkovića
  • 65'

65'

Hajduk sve opasniji! Melnjak je prekrasnim ubačajem našao Pukštasa u šesnaestercu koji je glavom pucao preko gola
  • 64'

64'

Velika šansa za Hajduk! Nakon kornera Melnjak je glavom progirao Čuića koji je iz odlične pozicije pucao preko gola