serie a

Torino je napokon pronašao žrtvu i prekinuo neugodan niz od tri prvenstvena poraza

25.10.2024 u 23:25

Nogometaši Torina pobijedili su pred svojim navijačima Como 1-0 (0-0) u 9. kolu talijanske Serie A

Jedini gol na utakmici postigao je Alieu Njie u 75. minuti, samo 10 minuta nakon što je ušao u igru.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić bio je početnom sastavu Torina i igrao je do 72. minute.

Ovom pobjedom je Torino prekinuo neugodan niz od tri prvenstvena poraza u nizu, a znakovito je da su te tri utakmice (Lazio, Inter, Cagliari) Nikola Vlašić i suigrači izgubili identičnim rezultatom - 3:2!

Torino je s 14 bodova privremeno skočio na šesto mjesto, a Como je sa devet bodova ostao na 14. poziciji.

• +7
Torino - Como, nogomet, Serie A, 25.10.2024. Izvor: EPA / Autor: ALESSANDRO DI MARCO

U prvoj utakmici 9. kola nogometaši Udinesea su pred svojim navijačima svladali Cagliari 2-0 (1-0). Strijelci za petu pobjedu momčadi iz Udina bili su Lorenzo Lucca (38) i Keinan Davis (78).

Cagliari je od 30. minute bio s igračem manje, jer je zbog drugog žutog kartona isključen Antoine Makoumbou.

Udinese je sa 16 bodova skočio na četvrtu poziciju, izjednačivši se s trećeplasiranim Juventusom koji ima utakmicu manje. Napoli je na vrhu s 19 bodova, a drugi je Inter sa 17 iz osam nastupa. Cagliari je doživio četvrti poraz i sa devet bodova ostao na 15. poziciji.