PRIPREME

Ubojita Rijeka isprašila Dance; za Dinamo nesretna sudačka nadoknada

01.02.2017 u 20:16

Dva prvoplasirana kluba MAXtv Prve lige Rijeka i Dinamo u srijedu su odigrali svoje pripremne utakmice. Riječani su slavili protiv danskog Aarhusa s 3:0, dok su Zagrepčani odigrali 2:2 protiv Slovana iz Bratislave

Rijeka je u portugalskom Portimau pobijedila Aarhus s uvjerljivih 3:0, a svi su golovi pali u završnici utakmice.

Prvi gol je zabio Florentin Matei (73), a Rumunj je dobru igru okrunio i drugim pogotkom u 80. minuti. Na konačnih 3:0 povećao je Alexander Gorgon u 85. minuti.

U subotu Rijeka na Atlantic Cupu igra protiv švedskog Djurgardena. Dinamo je u Turskoj odigrao 2:2 protiv Slovana iz Bratislave, a 'modri' su ostali bez pobjede u sudačkoj nadoknadi. Slovaci su poveli preko Soumaha (7-11m), da bi potom Dinamo preokrenuo pogocima Ante Ćorića (40) i Armina Hodžića (75).

U prvoj minuti sudačke nadoknade za Slovan je pogodio Crnogorac Vukan Savičević.