tehnički problemi?

Utakmica Cibone i Zadra obavijena misterijem; komentatori se žale: Ovo nije zdravo...

20.09.2024 u 22:33

Komentatori su iskoristili priliku da apeliraju na organizatore kako bi se ovakva situacija izbjegla u budućnosti, ističući važnost osiguravanja zdravih uvjeta za sve sudionike i publiku.

Večerašnja utakmica između Cibone i Zadra, održana u Draženovom domu povodom ABA lige, ostat će zapamćena ne samo po napetoj igri već i po nesvakidašnjoj buci koja je izazvala negodovanje komentatora i gledatelja. Tijekom cijelog prvog poluvremena dvoranom je odzvanjala toliko jaka buka da su komentatori, otvoreno izrazili zabrinutost.

'Sve je spremno za početak drugog poluvremena, no prije nego što nastavimo, Stanko i ja moramo izraziti svoje nezadovoljstvo, ali na pozitivan način, prema organizatoru i vodstvu u vezi večerašnje utakmice u Draženovom domu.'

'Ova buka, koja je počela u 19:30 u dvorani i trajala kroz cijelo prvo poluvrijeme, jednostavno je neizdrživa. Ljudi, na ovo morate obratiti pažnju. Ova razina buke nije zdrava ni po kojem normalnom standardu. Molimo organizatore Cibone da povedu računa o buci koja se dogodila večeras, jer... usudim se reći, ugušila je i mene i Stanka.'

Razlog ove buke zasad nije poznat, ali se nagađa da je problem možda u prejakoj akustičnosti 'Draženovog Doma' i preglasnoj glazbi iz zvučnika ili glasnog navijanja Tornada bilo uzrok ovog zvučnog kaosa.

'Možda zvuči grubo, oprostite na izrazu, ali ovo što se dogodilo večeras ne smije se više nikada ponoviti! Kažemo to s najboljom namjerom, kako bi se već od sljedeće utakmice osiguralo da se ovakva situacija NIKADA ne dogodi!'

Cibona je izgubila kod kuće od Zadra rezultatom 87-69 (27-17, 15-23, 23-10, 22-19).